Kartony 11–20, Pralko-suszarka x 1, Lodówka x 1, Szafa dwudrzwiowa x 2, Zestaw do jadalni (6 krzese (Nr 7989954)

 Kartony 11–20, Pralko-suszarka x 1, Lodówka x 1, Szafa dwudrzwiowa x 2, Zestaw do jadalni (6 krzese
Sztuk
Kartony
11-20
Pralko-suszarka
1
Lodówka
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Zestaw do jadalni (6 krzeseł i stół)
1
Łóżko o dużych rozmiarach z materacem
1
Łóżko dla dzieci
1
Łóżeczko dla niemowląt
1
Komoda średnia
1
Komoda średnia
1
Lustro do łazienki
1
Szafka łazienkowa
1
Sofa narożna
1
Szacunkowa łączna waga
1020 kg
Dystans
212 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Werder

Od 4 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 4 paź 2021 do 15 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego majątku.