(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 11–20, Przeprowadzka - 2 pokojowe mieszkanie (bez kuchni) x 1 (Nr 7518894)

 Kartony 11–20, Przeprowadzka - 2 pokojowe mieszkanie (bez kuchni) x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Przeprowadzka - 2 pokojowe mieszkanie (bez kuchni)
1
Szacunkowa łączna waga
400 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Esslingen Am Neckar

Od 12 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Esslingen Am Neckar

Od 12 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.