(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Rower x 1 (Nr 8035755)

Sztuk
Kartony
11-20
Rower
1
Szacunkowa łączna waga
320 kg
Dystans
58 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 16 wrz 2021 do 19 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Kościerzyna

Od 16 wrz 2021 do 19 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.