(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Rower x 1, Materac podwójny x 1, 4x koła samochodowe x 1, Komputer x 1, Stolik kawow (Nr 8208766) Pilne

Sztuk
Kartony
11-20
Rower
1
Materac podwójny
1
4x koła samochodowe
1
Komputer
1
Stolik kawowy
1
Szacunkowa łączna waga
425 kg
Dystans
512 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Tomaszów Lubelski

9 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

10 gru 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pudeł, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego majątku.