Kartony 11–20, Rower x 2, Opona samochodowa x 4 (Nr 7632370)

 Kartony 11–20, Rower x 2, Opona samochodowa x 4
Sztuk
Kartony
11-20
Rower
2
Opona samochodowa
4
Szacunkowa łączna waga
380 kg
Dystans
2320 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 23 sie 2021 do 28 sie 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Attyka, Ateny

Od 30 sie 2021 do 5 wrz 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.