Kartony 11–20, Rower x 3, Rama łóżka x 1, Stół 6-osobowy x 1, Kanapa x 1 (Nr 7584317)

 Kartony 11–20, Rower x 3, Rama łóżka x 1, Stół 6-osobowy x 1, Kanapa x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Rower
3
Rama łóżka
1
Stół 6-osobowy
1
Kanapa
1
Szacunkowa łączna waga
525 kg
Dystans
602 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Szwecja, Skania, Lund

27 sie 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Sztokholm, Sztokholm

5 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.