Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Szafka kuchenna wisząca x 5, Łóżko x 1, Komoda średnia x 9, Szafa (Nr 7859147)

 Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Szafka kuchenna wisząca x 5, Łóżko x 1, Komoda średnia x 9, Szafa
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa narożna
1
Szafka kuchenna wisząca
5
Łóżko
1
Komoda średnia
9
Szafa trzydrzwiowa
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Lodówka
1
Pralko-suszarka
1
Szafka kuchenna stojąca
4
Szacunkowa łączna waga
1205 kg
Dystans
879 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Hanower

Od 26 lis 2021 do 1 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 26 gru 2021 do 28 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.