(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Suszarka bębnowa x 1, Fotel x 1, Wieża stereo z głośnikami x 1 (Nr 7983392)

 Kartony 11–20, Suszarka bębnowa x 1, Fotel x 1, Wieża stereo z głośnikami x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Suszarka bębnowa
1
Fotel
1
Wieża stereo z głośnikami
1
Szacunkowa łączna waga
400 kg
Dystans
2693 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 sie 2021 do 31 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 2 wrz 2021 do 5 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pudeł, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.