Kartony 11–20, Szafa trzydrzwiowa x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Łóżko x 1 (Nr 7961902)

 Kartony 11–20, Szafa trzydrzwiowa x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Łóżko x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Szafa trzydrzwiowa
1
Sofa trzyosobowa
1
Łóżko
1
Szacunkowa łączna waga
540 kg
Dystans
2097 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Wigan

Od 1 kwi 2022 do 3 kwi 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Od 4 kwi 2022 do 6 kwi 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego mienia.