Kartony 11–20, Szafka RTV x 1, Komoda średnia x 1, Biurko średnie x 1, Telewizor średni(od 30 "do 4 (Nr 7591166)

 Kartony 11–20, Szafka RTV x 1, Komoda średnia x 1, Biurko średnie x 1, Telewizor średni(od 30 "do 4
Sztuk
Kartony
11-20
Szafka RTV
1
Komoda średnia
1
Biurko średnie
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Pralka
1
Rower dziecięcy
1
Rower
2
Stolik kawowy
1
Przyczepka rowerowa
1
Trampolina ogrodowa
1
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Sofa narożna
1
Szacunkowa łączna waga
793 kg
Dystans
1749 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

7 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Leszno

9 sie 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego dobytku.