Kartony 21–30 (Nr 7670865)

 Kartony 21–30
Sztuk
Kartony
21-30
Szacunkowa łączna waga
450 kg
Dystans
1599 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Piemont, Grignasco

Od 26 cze 2021 do 28 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Brzyska Wola

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.