(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Kanapa x 1, Biurko średnie x 1, Lampa podłogowa x 1, Telewizor średni(od 30 "do 40") (Nr 8029332)

 Kartony 21–30, Kanapa x 1, Biurko średnie x 1, Lampa podłogowa x 1, Telewizor średni(od 30 "do 40")
Sztuk
Kartony
21-30
Kanapa
1
Biurko średnie
1
Lampa podłogowa
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Szafka RTV
2
Stolik nocny
2
Rower
2
Skrzynia ogrodowa
2
Szacunkowa łączna waga
685 kg
Dystans
672 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Od 27 wrz 2021 do 28 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 28 wrz 2021 do 29 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pudeł, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.