Kartony 21–30, Kartony x 30 (Nr 8023520)

 Kartony 21–30, Kartony x 30
Sztuk
Kartony
21-30
Kartony
30
Łączna waga:
80 kg
Dystans
2568 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

11 paź 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Archeological Museum Of Messinia, Malta

25 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego mienia.