(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Rama łóżka x 1, Rower x 4, Stół x 1, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Fotel (Nr 7470462)

 Kartony 31–50, Rama łóżka x 1, Rower x 4, Stół x 1, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Fotel
Sztuk
Kartony
31-50
Rama łóżka
1
Rower
4
Stół
1
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Fotel
2
Materac pojedynczy
2
Pralka
1
Suszarka bębnowa
1
Komoda średnia
1
Szacunkowa łączna waga
1225 kg
Dystans
1820 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Corby

Od 15 lip 2021 do 23 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.