Kartony 21–30, Komoda duża x 3, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Akwarium x 2, Teleskop x 1, (Nr 7680368)

 Kartony 21–30, Komoda duża x 3, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Akwarium x 2, Teleskop x 1,
Sztuk
Kartony
21-30
Komoda duża
3
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Akwarium
2
Teleskop
1
Szafka RTV
1
Szafka nocna
2
Biurko duże
1
Krzesło gamingowe
1
Komputer
1
Wędki
6
Szafka łazienkowa
2
Lampa podłogowa
2
Obraz duży
2
Kwiat w donicy
3
Kosz na pranie
1
Kuchenka mikrofalowa
1
Monitor
2
Stolik kawowy
1
Rower
1
Szacunkowa łączna waga
1080 kg
Dystans
2485 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Irlandia Północna, Dungannon

Od 11 sie 2021 do 16 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnów

Od 18 sie 2021 do 22 sie 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.