Kartony 21–30, Komoda średnia x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Pralka x 1, Łóżko x (Nr 8041188)

 Kartony 21–30, Komoda średnia x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Pralka x 1, Łóżko x
Sztuk
Kartony
21-30
Komoda średnia
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Sofa trzyosobowa
1
Pralka
1
Łóżko
1
Fotel bujany
1
Krzesło obrotowe
1
Lampa podłogowa
1
Stolik kawowy
1
Stół
1
Krzesło do jadalni
2
Suszarka do ubrań
1
Lustro stojące
1
Kwiat w donicy
8
Szacunkowa łączna waga
980 kg
Dystans
848 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Mainz

Od 27 wrz 2021 do 5 gru 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Oxfordshire, Oksford

Od 1 gru 2021 do 7 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.