(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Komoda średnia x 2, Pralka x 1, Zamrażarka x 1, Szafka RTV x 2, Stół x 1, Rower x 1, (Nr 7579657)

 Kartony 21–30, Komoda średnia x 2, Pralka x 1, Zamrażarka x 1, Szafka RTV x 2, Stół x 1, Rower x 1,
Sztuk
Kartony
21-30
Komoda średnia
2
Pralka
1
Zamrażarka
1
Szafka RTV
2
Stół
1
Rower
1
Wysoka szafka lazienkowa
1
Tv 32
1
Wózek dziecięcy
1
Łączna waga:
500 kg
Dystans
1088 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kleve

Od 19 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Od 29 mar 2021 do 4 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.