(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Lodówka x 1, Pianino elektryczne x 1, Rower x 2, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Lustro (Nr 6906548)

Sztuk
Kartony
21-30
Lodówka
1
Pianino elektryczne
1
Rower
2
Łóżeczko dla niemowląt
1
Lustro stojące
1
Krzesło biurowe
1
Biurko małe
1
Kwiat w donicy
3
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Tablica magnetyczna
1
Narty
2
Plecak duży
2
Szacunkowa łączna waga
765 kg
Dystans
369 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
9
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

4 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Międzybrodzie Bialskie

Od 5 gru 2020 do 6 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.