Kartony 21–30, Łóżko podwójne z materacem x 2, Sofa trzyosobowa x 1, Fotel x 1, Witryna x 1, Komoda (Nr 7565550)

 Kartony 21–30, Łóżko podwójne z materacem x 2, Sofa trzyosobowa x 1, Fotel x 1, Witryna x 1, Komoda
Sztuk
Kartony
21-30
Łóżko podwójne z materacem
2
Sofa trzyosobowa
1
Fotel
1
Witryna
1
Komoda duża
1
Meble w paczkach
15
Sofa rozkładana do spania
1
Meble ogrodowe rattanowe,
4
Grill gazowy
1
Hamak ogrodowy w częściach.
1
Inne rzeczy luzem
10
Hoker
5
Zestaw do jadalni (6 krzeseł i stół)
1
Chłodziarka do wina
1
Jacuzzi
1
Rower
2
Łączna waga:
1400 kg
Dystans
2597 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Bezrzecze

Od 8 maj 2021 do 9 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Daya Vieja

Od 10 maj 2021 do 11 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.