(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Meble sprzed kuchenny pralka suszarka kartony x 15 (Nr 7739522)

 Kartony 21–30, Meble sprzed kuchenny pralka suszarka kartony x 15
Sztuk
Kartony
21-30
Meble sprzed kuchenny pralka suszarka kartony
15
Szacunkowa łączna waga
1950 kg
Dystans
169 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Miltenberg

Od 21 cze 2021 do 24 cze 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Baden-Baden

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.