(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Paleta x 6, Materac podwójny x 1, Komoda średnia x 1, Szafa trzydrzwiowa x 1, Szafka (Nr 7946775)

 Kartony 21–30, Paleta x 6, Materac podwójny x 1, Komoda średnia x 1, Szafa trzydrzwiowa x 1, Szafka
Sztuk
Kartony
21-30
Paleta
6
Materac podwójny
1
Komoda średnia
1
Szafa trzydrzwiowa
1
Szafka biurowa
1
Półka na książki
1
Biurko duże
1
Biurko małe
1
Kredens
1
Sofa dwuosobowa
1
Szafka biurowa
1
Pralka
1
Kufer
1
Krzesło gamingowe
1
Krzesło biurowe
1
Rower stacjonarny
1
Gitara
2
Torba duża
3
Kwiat w donicy
2
Odkurzacz mały
1
Lampa podłogowa
2
Torba duża
1
Szacunkowa łączna waga
1348 kg
Dystans
1542 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Od 27 sie 2021 do 31 sie 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Sztokholm, Sztokholm

Od 29 sie 2021 do 2 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego mienia.