(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 21–30, Pralka x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2 (Nr 7684624)

 Kartony 21–30, Pralka x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2
Sztuk
Kartony
21-30
Pralka
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Szacunkowa łączna waga
545 kg
Dystans
1549 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Wolverhampton

Od 2 cze 2021 do 3 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Wschowa

Od 5 cze 2021 do 6 cze 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.