Kartony 21–30, Rower stacjonarny x 1, Krzesło biurowe x 1, Stolik ogrodowy x 1 (Nr 8024780)

 Kartony 21–30, Rower stacjonarny x 1, Krzesło biurowe x 1, Stolik ogrodowy x 1
Sztuk
Kartony
21-30
Rower stacjonarny
1
Krzesło biurowe
1
Stolik ogrodowy
1
Szacunkowa łączna waga
510 kg
Dystans
597 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

12 lis 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

13 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.