Kartony 21–30, RTV,ubrania,itp x 1 (Nr 7636276)

 Kartony 21–30, RTV,ubrania,itp x 1
Sztuk
Kartony
21-30
RTV,ubrania,itp
1
Szacunkowa łączna waga
950 kg
Dystans
1881 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Taunton

3 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

4 sie 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.