(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, sofa 6m, 2 lóżka, kosiarka, motocykl, 30 kartonów 30kg, x 1 (Nr 7991340) Pilne Wyróżnione

Sztuk
Kartony
21-30
sofa 6m, 2 lóżka, kosiarka, motocykl, 30 kartonów 30kg,
1
Szacunkowa łączna waga
2450 kg
Dystans
2064 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Hertfordshire, Rickmansworth

Od 7 wrz 2021 do 9 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Illes Balears, Eivissa

Od 9 wrz 2021 do 10 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego mienia.