(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 21–30, Stolik kawowy x 1, Rower x 1, bęben muzyczny x 4, Torba x 8, Kwiat w donicy x 3, Dyw (Nr 8061539)

 Kartony 21–30, Stolik kawowy x 1, Rower x 1, bęben muzyczny x 4, Torba x 8, Kwiat w donicy x 3, Dyw
Sztuk
Kartony
21-30
Stolik kawowy
1
Rower
1
bęben muzyczny
4
Torba
8
Kwiat w donicy
3
Dywan
2
Gitara
1
Szacunkowa łączna waga
658 kg
Dystans
294 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 wrz 2021 do 1 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 30 wrz 2021 do 2 paź 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.