Kartony 21–30, Stolik ogrodowy x 2, Szafa dwudrzwiowa x 1, Komoda mała x 3 (Nr 7683096)

 Kartony 21–30, Stolik ogrodowy x 2, Szafa dwudrzwiowa x 1, Komoda mała x 3
Sztuk
Kartony
21-30
Stolik ogrodowy
2
Szafa dwudrzwiowa
1
Komoda mała
3
Szacunkowa łączna waga
590 kg
Dystans
1645 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

19 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.