Kartony 21–30, Szafa trzydrzwiowa x 1, Komoda średnia x 2, Łóżko piętrowe x 1, Łóżko x 1, Zestaw do (Nr 7580719)

 Kartony 21–30, Szafa trzydrzwiowa x 1, Komoda średnia x 2, Łóżko piętrowe x 1, Łóżko x 1, Zestaw do
Sztuk
Kartony
21-30
Szafa trzydrzwiowa
1
Komoda średnia
2
Łóżko piętrowe
1
Łóżko
1
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Drukarka laserowa
2
Biurko duże
1
Rower dziecięcy
2
Rower
2
Kosiarka spalinowa
1
Łączna waga:
500 kg
Dystans
2015 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Walia, Newport

Od 23 lip 2021 do 8 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 25 lip 2021 do 10 sie 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego dobytku.