Kartony 21–30, Szafka biurowa x 1, Gitara x 1, Drukarka laserowa x 1, Deska do prasowania x 1, Susz (Nr 6925166)

 Kartony 21–30, Szafka biurowa x 1, Gitara x 1, Drukarka laserowa x 1, Deska do prasowania x 1, Susz
Sztuk
Kartony
21-30
Szafka biurowa
1
Gitara
1
Drukarka laserowa
1
Deska do prasowania
1
Suszarka do ubrań
1
Szacunkowa łączna waga
497 kg
Dystans
1646 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 28 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pudeł, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.