Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Kuchenka mikrofalowa x 1, Robot kuchenny x 1, (Nr 7936551)

 Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Kuchenka mikrofalowa x 1, Robot kuchenny x 1,
Sztuk
Kartony
21-30
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Kuchenka mikrofalowa
1
Robot kuchenny
1
Komputer
1
Kino domowe
1
Monitor
1
Sprzęt audio
1
Karton średni
15
Szacunkowa łączna waga
821 kg
Dystans
1825 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Lincolnshire, Bourne

21 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Konary

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę kartonów, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.