(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50 (Nr 7946621)

Sztuk
Kartony
31-50
Szacunkowa łączna waga
750 kg
Dystans
1887 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Francja, Provence-Alpes-Côte D'azur, Aix-En-Provence

Od 31 sie 2021 do 3 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 3 wrz 2021 do 4 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.