Kartony 31–50, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2 (Nr 7962786)

 Kartony 31–50, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2
Sztuk
Kartony
31-50
Łóżeczko dla niemowląt
1
Rower
2
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Szacunkowa łączna waga
825 kg
Dystans
2257 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Irlandia, Wexford, New Ross

Od 10 sty 2022 do 14 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Wiśnicz

Od 17 sty 2022 do 21 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.