Kartony 31–50, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Trenaż (Nr 7962816)

 Kartony 31–50, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Trenaż
Sztuk
Kartony
31-50
Łóżeczko dla niemowląt
1
Rower
2
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Trenażer rowerowy
1
Szacunkowa łączna waga
833 kg
Dystans
2255 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Irlandia, Wexford, New Ross

Od 3 sty 2022 do 7 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Wiśnicz

Od 10 sty 2022 do 14 sty 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.