(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Maszyna do szycia x 1, Stół x 1, Monitor x 2, Klęcznik x 1, Klatka kenelowa x 1, Eks (Nr 7176267)

Sztuk
Kartony
31-50
Maszyna do szycia
1
Stół
1
Monitor
2
Klęcznik
1
Klatka kenelowa
1
Ekspres
1
Odkurzacz
1
Torba duża
2
Szacunkowa łączna waga
913 kg
Dystans
339 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

30 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Kiełczów

Od 30 sty 2021 do 31 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego majątku.