(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 31–50, Rower stacjonarny x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1, Rower x 1 (Nr 7590117)

 Kartony 31–50, Rower stacjonarny x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1, Rower x 1
Sztuk
Kartony
31-50
Rower stacjonarny
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Rower
1
Szacunkowa łączna waga
880 kg
Dystans
5 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Woluwe-Saint-Lambert

30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Etterbeek

30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego mienia.