(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 31–50, Rower x 5, Łóżko x 1, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 2, Lodówka x 1, Szafa dwudrz (Nr 7313377)

 Kartony 31–50, Rower x 5, Łóżko x 1, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 2, Lodówka x 1, Szafa dwudrz
Sztuk
Kartony
31-50
Rower
5
Łóżko
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
2
Lodówka
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Kanapa
1
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
1482 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Newmarket

Od 22 mar 2021 do 3 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wolibórz

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.