Kartony 31–50, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2 (Nr 7626980)

 Kartony 31–50, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2
Sztuk
Kartony
31-50
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Szacunkowa łączna waga
770 kg
Dystans
2605 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, County Cork, Ballyhooly

Od 24 cze 2021 do 1 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pakunków, żeby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego mienia.