Kartony 71–100, Wózek dziecięcy x 2, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Kwiat w donicy x 4, Tablica magnet (Nr 7980898)

 Kartony 71–100, Wózek dziecięcy x 2, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Kwiat w donicy x 4, Tablica magnet
Sztuk
Kartony
71-100
Wózek dziecięcy
2
Łóżeczko dla niemowląt
1
Kwiat w donicy
4
Tablica magnetyczna
1
Głośnik przenośny
1
Torba duża
12
Szacunkowa łączna waga
1891 kg
Dystans
1414 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Heemskerk

Od 21 paź 2021 do 22 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 22 paź 2021 do 23 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.