(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-03 20:48

kartony 50 szt 6m3

(Nr 1826078)
kartony 50 szt 6m3

Dystans: 535.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż błędy w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Wołomin, Polska

Od 14 cze 2017 do 15 cze 2017

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

Od 14 cze 2017 do 15 cze 2017