(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 51–70, Bieżnia x 1 (Nr 7914994)

Sztuk
Kartony
51-70
Bieżnia
1
Szacunkowa łączna waga
1080 kg
Dystans
19 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
10
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Od 2 sie 2021 do 3 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Mysłowice

Od 2 sie 2021 do 3 sie 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.