(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 51–70, Łóżko piętrowe x 1, Suszarka bębnowa x 1, Stół kuchenny x 1, Krzesło do jadalni x 4, (Nr 7961803)

 Kartony 51–70, Łóżko piętrowe x 1, Suszarka bębnowa x 1, Stół kuchenny x 1, Krzesło do jadalni x 4,
Sztuk
Kartony
51-70
Łóżko piętrowe
1
Suszarka bębnowa
1
Stół kuchenny
1
Krzesło do jadalni
4
Komoda duża
2
Regał
1
Komoda mała
3
Sofa dwuosobowa
2
Pralka
1
Krzesło
2
Stolik kawowy
1
Stolik ogrodowy
1
Huśtawka ogrodowa
1
Szacunkowa łączna waga
1708 kg
Dystans
1659 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norwegia, Rogaland, Stavanger

Od 20 wrz 2021 do 21 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.