(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Biurko średnie x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Szafka nocna x 1, Stolik o (Nr 7600052)

Sztuk
Kartony
6-10
Biurko średnie
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szafka nocna
1
Stolik ogrodowy
1
Skrzynia ogrodowa
1
Krzesło biurowe
1
Lampa stołowa
1
Komoda mała
1
Regał
2
Szacunkowa łączna waga
323 kg
Dystans
455 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 26 maj 2021 do 27 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.