Kartony 6–10, Fotel x 1 (Nr 7253653)

 Kartony 6–10, Fotel x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Fotel
1
Szacunkowa łączna waga
175 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Singapur, Singapur, Singapore

Od 24 cze 2021 do 26 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pakunków, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego majątku.