Kartony 6–10, Łóżko piętrowe x 1, Łóżko podwójne z materacem x 2, Komoda średnia x 1, Komoda mała x (Nr 7270087)

 Kartony 6–10, Łóżko piętrowe x 1, Łóżko podwójne z materacem x 2, Komoda średnia x 1, Komoda mała x
Sztuk
Kartony
6-10
Łóżko piętrowe
1
Łóżko podwójne z materacem
2
Komoda średnia
1
Komoda mała
3
Biurko średnie
1
Regał
1
Szafa jednodrzwiowa
1
Szacunkowa łączna waga
560 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Dobrzeń Wielki

Od 1 cze 2021 do 3 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Dobrzeń Wielki

4 cze 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.