Kartony 6–10, Materac o dużych rozmiarach x 1, Rower x 2, Komoda duża x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1, Ł (Nr 7955355)

 Kartony 6–10, Materac o dużych rozmiarach x 1, Rower x 2, Komoda duża x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1, Ł
Sztuk
Kartony
6-10
Materac o dużych rozmiarach
1
Rower
2
Komoda duża
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Łóżeczko dla niemowląt
1
Rama łóżka
1
Szacunkowa łączna waga
375 kg
Dystans
1632 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Norfolk, Thetford

Od 25 paź 2021 do 14 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Pasłęk

Od 8 lis 2021 do 21 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.