(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Meble x 1 (Nr 6870652)

 Kartony 6–10, Meble x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Meble
1
Szacunkowa łączna waga
550 kg
Dystans
1174 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwecja, Kronobergs Län, Älmhult

Od 11 gru 2020 do 20 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 11 gru 2020 do 20 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego majątku.