(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Pufa x 1 (Nr 7544797)

 Kartony 6–10, Pufa x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Pufa
1
Szacunkowa łączna waga
160 kg
Dystans
1802 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Dorset, Bridport

Od 1 kwi 2021 do 2 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Nowy Dwór Wejherowski

Od 5 kwi 2021 do 6 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie twojego mienia.