Kartony 6–10, Rama łóżka x 1, Suszarka bębnowa x 1, Stół kuchenny x 1, Krzesło do jadalni x 1, Mate (Nr 7878635)

 Kartony 6–10, Rama łóżka x 1, Suszarka bębnowa x 1, Stół kuchenny x 1, Krzesło do jadalni x 1, Mate
Sztuk
Kartony
6-10
Rama łóżka
1
Suszarka bębnowa
1
Stół kuchenny
1
Krzesło do jadalni
1
Materac o dużych rozmiarach
1
Szacunkowa łączna waga
275 kg
Dystans
2185 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Dundee, Dundee

Od 14 lis 2021 do 28 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łabiszyn

Od 3 gru 2021 do 6 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.