(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Rower x 1, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Wózek dziecięcy x 1, Rower dziec (Nr 8129742)

 Kartony 6–10, Rower x 1, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Wózek dziecięcy x 1, Rower dziec
Sztuk
Kartony
6-10
Rower
1
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Wózek dziecięcy
1
Rower dziecięcy
1
Biurko małe
1
Krzesło do biurek dla dzieci
1
Drewniana kuchnia do zabawy
1
Łóżko piętrowe
1
Szacunkowa łączna waga
422 kg
Dystans
197 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 5 lis 2021 do 8 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Syry

Od 5 lis 2021 do 8 lis 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.