(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Rower x 2 (Nr 6979415)

 Kartony 6–10, Rower x 2
Sztuk
Kartony
6-10
Rower
2
Szacunkowa łączna waga
190 kg
Dystans
2460 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Sitges

Od 12 gru 2020 do 14 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.